Kontakt

Zaproszenie na XVII Kongres European Shock Society

 

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz pozostałych organizatorów XVII zjazdu European Shock Society, który odbędzie się w dniach 13–15 września 2017 roku w Paryżu, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tej konferencji.

European Shock Society (ESS) jest towarzystwem naukowym o 33-letniej tradycji. Do naszych celów należy promocja wiedzy dotyczącej patofizjologii wstrząsu, ułatwianie współpracy i wymiany wiedzy pomiędzy jednostkami zajmującymi się badaniem wstrząsu oraz wspieranie profesjonalnego kształcenia w zakresie wstrząsu, urazów i sepsy. ESS jest członkiem International Federation of Shock Societies i blisko współpracuje z wieloma towarzystwami naukowymi zajmującymi się pokrewnymi dziedzinami.

Najbliższy zjazd ESS będzie wydarzeniem szczególnie inspirującym. Już genius loci miejsca odbywania się konferencji – paryski Instytut Pasteura przy Rue du Dr Roux – gwarantuje szczególną atmosferę spotkania. Organizatorzy konferencji szczególnie wiele uwagi poświęcają zagadnieniom podstawowym, w tym tak istotnym, jak problemy z modelami eksperymentalnymi wstrząsu. Po raz pierwszy odbędą się także warsztaty dla młodych badaczy dotyczące patofizjologii wstrząsu. Konferencja ESS daje szczególnie cenną możliwość przedstawienia wyników własnych prac podczas sesji plakatowych, a część z nadesłanych streszczeń zostanie przez Radę Programową zakwalifikowana do prezentacji ustnych.

Liczymy, że XVII Zjazd ESS w Paryżu okaże się dla Państwa ciekawym wydarzeniem, dostarczającym w pierwszej kolejności wielu wrażeń intelektualnych, ale także nowych kontaktów naukowych i towarzyskich. Czy można znaleźć lepszą lokalizację takiego spotkania niż Paryż?

Informacje szczegółowe znajdą Państwo na stronie: http://www.essparis2017.org.

Zapraszamy serdecznie,

Prof. dr hab. Andrzej Kübler, członek ESS International Advisory Board

Dr n. med. Tomasz Skirecki, ESS councillor

Zobacz również

Katedra i Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Badania i Leczenia Sepsy "Pokonać Sepsę" zapraszają na Konferencję.
Streszczenia prac zgłoszonych na I Polski Kongres "POKONAĆ SEPSĘ", który odbył się w dniach 24-26 września 2015 r. we Wrocławiu
Streszczenia prac oryginalnych zaprezentowanych podczas II Polskiego Kongresu „Pokonać Sepsę”.
21-24 marca 2017: 37. Międzynarodowe Sympozjum Intensywnej Opieki Medycznej i Medycyny Ratunkowej.

Współpracują z nami:

Fundacja Jagoda Profilaktyka zakażeń
telefon

+48 71 733 23 10

adres

ul. Borowska 213
50-556 Wrocław

Koordynacja:
Grupa casusBTL

© 2015-2019 Stowarzyszenie Pokonać Sepsę. All rights reserved.